fbpx

Nejnovější povídka

stephen king - ústav

Mám rád Stephena Kinga a každou novinku ihned objednávám. Minulý rok Mistr skvělým Outsiderem dokázal, že ještě nepatří do starého železa, ale po přečtení Ústavu se bohužel obávám, zda tomu tak skutečně je.

Přečtěte si více v mé krátké recenzi.

Stephen Chbosky - Imaginární přítel

Kniha, která mě hned zaujala, jak obálkou, tak anotací. Jediné, co mě mohlo trochu varovat bylo, že ji doporučuje Emma Watson. Ale nechci shazovat kvalitu provedení, kniha je napsaná skvěle, vtáhne vás a jen tak nepustí.

S čím mám hlavní problém je konec příběhu, takže se tentokrát připravte na nějaké ty spoilery. Samozřejmě bude tato pasáž v článku označena, abyste ji mohli případně přeskočit, knihu si přečíst a udělat si o ní obrázek sami.

Hugh Howey - Písek

Nejen horory a thrillery jsem čtenářsky živ, a protože sci-fi a postapo je mi velmi po chuti, sáhnul jsem po novince Písek od Hugha Howeyho, autora Sila.

Navíc v období, kdy všichni běháme se zakrytými ústy v obchoďácích, jsem mohl nechat pracovat fantazii a cítil se trochu jako jeden z obyvatel tohoto pustého a nemilosrdného světa.

Proto se zhluboka nadechněte, zadržte dech a ponořte se do mé krátké recenze, stejně jako se v tomto světe píseční potápěči noří do hlubin ukrytých v písku.

Cherie priest - mýtné

Tak jsem se zase jednou nechal zlákat povedenou obálkou, zajímavou anotací a vrhnul jsem se do knihy Mýtné od Cherie Priest.

Bohužel se však jedná o jedno z největších knižních zklamání tohoto roku, alespoň pro mě.

A proč?

To se dozvíte i s mým hodnocením v krátkém článku.

Registrace

Pro stažení mých povídek je nutné se registrovat. Po registraci dostanete přístup ke všem již publikovaným materiálům (buďte trpělivý, doručení emailu pro stažení může v některých vzácných případech trvat i několik hodin) a stejně tak budete upozorněni při zveřejnění jakékoliv nové povídky. Možná Vás vyzvu k nějakému hlasování na stránkách nebo slušně požádám o zpětnou vazbu, pokud ji se mnou budete chtít sdílet. Ničím jiným Vás snad po mailu otravovat nebudu 😉

* povinné pole

* registrací souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů

© by J. B. ZMEK