fbpx

Nejnovější povídka

Tak jsem se zase jednou nechal zlákat povedenou obálkou, zajímavou anotací a vrhnul jsem se do knihy Mýtné od Cherie Priest.

Bohužel se však jedná o jedno z největších knižních zklamání tohoto roku, alespoň pro mě. Nehodlám určitě spoilerovat nic z obsahu, ať si může udělat každý svůj vlastní názor, nicméně se mi opět potvrdilo, že horory od něžného pohlaví pro mě hold nejsou.

Ale začneme klady. Skvěle popsaná krajina a městečko - hned bych do těch bažin vyrazil pro nasátí ponuré atmosféry a pořízení fotek. Originální postavy se svými vlastními problémy (i když tetky hlavního hrdiny mi byli takové velmi nesympatické jakožto hlavní kladné postavy a nějak jsem měl problém jim fandit v jejich boji).

Ze začátku jsem byl příběhem celkem zaujatý a lehce mi to atmosférou připomnělo knihu HEX. Když ale vezmu knihu jako celek, tak mi to přišlo takové nemastné a neslané. Vlastně vcelku nijaké. Možná je to jenom můj názor a někdo jiný bude s knihou maximálně spokojen. A tak to má být, nelze se zavděčit všem čtenářům.

Samozřejmě budu rád, pokud se o svůj dojem z této knihy podělíte se mnou i ostatními čtenáři v diskuzi pod článkem.

Za mě tedy celkové hodnocení 4/10


Warning: Undefined variable $bg_color in /data/web/virtuals/256342/virtual/www/domains/jbzmek.cz/wp-content/plugins/gs-facebook-comments/public/class-wpfc-public.php on line 258

Registrace

Pro stažení mých povídek je nutné se registrovat. Po registraci dostanete přístup ke všem již publikovaným materiálům (buďte trpělivý, doručení emailu pro stažení může v některých vzácných případech trvat i několik hodin) a stejně tak budete upozorněni při zveřejnění jakékoliv nové povídky. Možná Vás vyzvu k nějakému hlasování na stránkách nebo slušně požádám o zpětnou vazbu, pokud ji se mnou budete chtít sdílet. Ničím jiným Vás snad po mailu otravovat nebudu 😉

* povinné pole

* registrací souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů

© by J. B. ZMEK