fbpx
Shopping Cart
0

Volání Temnoty

Bojíte se tmy?
Bojíte se toho, co by se v ní mohlo skrývat?
Vydejte se s hrdiny mých příběhů na místa, kde i ten nejtišší zvuk ze stínu, může být tím posledním, co uslyší.

Vstupte Do Temného Světa Mých Povídek

Mysteriózní/Horor

Volání Temnoty

Vydejte se s hrdiny mých příběhů na místa, kde i ten nejtišší zvuk ze stínu, může být tím posledním, co uslyší.

Devět mysteriozních/hororových povídek a jedna báseň pro všechny, kteří mají rádi temné a strašidelné příběhy. Naleznete mezi nimi také povídku Afraid of the dark, která se umístila na 9. místě v soutěži Talent Pro Art 2020 a vyšla jako součást e-knihy Sentetias 12

„Volání temnoty“ je sbírkou příběhů, které vás s napětím vtáhnou do děje a nechají s napnutým dechem vyčkávat, co se ukrývá ve stínech. Připravte se na dobrodružství, kde temnota skrývá odpovědi na otázky, jež bychom raději neměli položit.

E-book je dostupný ve formátu .pdf

Co Říkají Čtenáři?

Stáhněte Si Povídku Z Knihy Zdarma

Mysteriózní/Horror

Poslední den na Zemi

Krátký sci-fi příběh o tom, co se vám může stát na opuštěném místě uprostřed hustých lesů, nacházejících se daleko od civilizace.

A že takový zážitek může být vaším posledním dnem na Zemi.

Jako bonus si také můžete stáhnout úvodní část povídky Afraid of the dark, která se umístila na 9. místě v soutěži Talent Pro Art 2020 a vyšla jako součást e-knihy Sentetias 12

Obě povídky jsou dostupné ke stažení ve formátu .pdf

* registrací souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů

Kdo Je
J. B. Zmek?

Tak co bych vám o sobě mohl povědět zajímavého. Jsem nadšený amatérský spisovatel, celoživotní sportovec a občasný urbexový fotograf. Taky rád hraju na kytaru a zpívám, ale jen když jsem o samotě. Prostě před lidma se hudebně stydím. Ještě rád kreslím, ale dost s tím bojuju, zvlášť s nějakou realistickou kresbou. A samozřejmě se nejmenuju J. B. Zmek, jedná s o pseudonym, ale to vám určitě došlo.

Vítejte V Mém Světě

Urbex Photography

Act Of Extinction

Činnost, kterou jsem si okamžitě zamiloval.
Nejvíce si užívám industriální budovy, továrny a všechno, kde jsou žebříky a lávky. Jsem v pravém slova smyslu amatérským fotografem, dělám to čistě pro zábavu. Užívám si infiltraci a atmosféru opuštěných míst a snažím se ji zachytit, tak jak ji v tu chvíli sám pociťuji.

Objednávka

Volání Temnoty

E-book Volání temnoty - devět mysteriozních/hororových povídek a jedna báseň pro všechny, kteří mají rádi temné a mysteriózní příběhy.

Celkem 175 stran plných napětí z neznáma.

E-book po objednávce bude dostupný ke stažení ve formátu .pdf

Kč99.00

* objednávkou souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů