fbpx
Shopping Cart
0

Nejnovější povídka

Mám rád Stephena Kinga a každou novinku ihned objednávám. Minulý rok Mistr skvělým Outsiderem dokázal, že ještě nepatří do starého železa, ale po přečtení Ústavu se bohužel obávám, zda tomu tak skutečně je.

Nevím čím to je, ale kniha na mě působila tak nějak nezáživně a zrovna od prostředí ústavu jsem si hodně sliboval. Bohužel bylo za mě až příliš sterilní a některé kapitoly byly jen v duchu, šel sem a sem a udělali mu takové a takové vyšetření. Chvílemi to na mě působilo skoro jako kdyby měly jen tyto kapitoly zaplácnout místo (z čehož by mě dosud nikdy nenapadlo Kinga podezřívat, většinou by naopak ten rozsah neuškodilo klidně zkrátit, kdo četl Svědectví tak asi chápe).

A tak, jak působí celá kniha, působí i její závěr. Celkově tak nijak, až mi z toho došla slova. Ano konání zla ve jménu vyššího dobra je jistě odporné, ale přeci jen mám raději to zlo, které je opravdu zlé ze své podstaty.

Za mě bohužel hodnocení 4/10 a zklamání


Warning: Undefined variable $bg_color in /data/web/virtuals/256342/virtual/www/domains/jbzmek.cz/wp-content/plugins/gs-facebook-comments/public/class-wpfc-public.php on line 258

Registrace

Pro stažení mých povídek je nutné se registrovat. Po registraci dostanete přístup ke všem již publikovaným materiálům (buďte trpělivý, doručení emailu pro stažení může v některých vzácných případech trvat i několik hodin) a stejně tak budete upozorněni při zveřejnění jakékoliv nové povídky. Možná Vás vyzvu k nějakému hlasování na stránkách nebo slušně požádám o zpětnou vazbu, pokud ji se mnou budete chtít sdílet. Ničím jiným Vás snad po mailu otravovat nebudu 😉

* povinné pole

* registrací souhlasíte se Zásadami zpracování osobních údajů

© by J. B. ZMEK